Odkup samochodu Renault

 1. Zaufanie

  Uniknij niemiłych niespodzianek i wybierz odkup Twojego samochodu, bez względu na markę, u dealera Renault. Po wycenie online, dealer skontaktuje się z Tobą w celu umówienia się na wizytę i zaproponuje zrównoważoną ofertę, bazującą na cenie rynkowej.

 2. Szybkość

  Wprowadź informacje na temat stanu Twojego samochodu i od razu otrzymaj wycenę odkupu, bez względu na markę. Wybrany Dealer Renault, najbliżej miejsca Twojego zamieszkania, skontaktuje się z Tobą, aby umówić się na spotkanie i sfinalizowanie oferty odkupu.

 3. Transparentność

  Nasze wyceny odkupu bazują na nieustannym śledzeniu rynku oraz najnowszych transakcji. Wycena zostanie sfinalizowana u dealera, przez rzeczoznawcę samochodowego, w Twojej obecności.

 4. Niezawodność

  Po podpisaniu umowy sprzedaży, ustalona cena zostanie Ci przekazana przelewem. Możesz jej również użyć jako zaliczkę na poczet zakupu samochodu, nowego lub używanego.

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. |
dowiedz się więcej